NOWA FOSA – nowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy

Restauracja i Bar NOWA FOSA to nowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy. Nietypowy lokal u zbiegu ulic Dolina Służewiecka i Al. Wilanowska to miejsce gdzie można dobrze zjeść i doskonale wypocząć. nowa fosa

NOWA FOSA

Mieszcząca się w zabytkowym obiekcie NOWA FOSA, to kolejna próba zagospodarowania niezbyt wdzięcznej lokalizacji u zbiegu Wilanowa i Mokotowa. Wcześniej działała tu Checz Kaszebska, jeszcze wcześniej Szopa Grill i kilka innych „knajp”. Tym razem powstała tutaj restauracja z wyższej półki, a okoliczności przyrody i malownicze otoczenie to dodatkowy atut tego miejsca.

Trzy strefy: smak, relaks, zabawa

NOWA FOSA to trzy strefy, w których każdy może znaleźć coś dla siebie:

13776012_315989875414497_6700758661690093139_nrestauracja – w zabytkowym budynku pamiętającym jeszcze inny bieg Wisły, to miejsce gdzie można zjeść potrawy w których aż czuć kunszt kulinarny szefa kuchni. Wszystko podane w sposób, jakiego nie powstydziliby się właściciele restauracji z gwiazdkami Michelina, w ilościach jakie zadowolą największego głodomora i w przystępnych cenach.

grill – osobna strefa pod parasolami, na drewnianych stabilnych ławach, w otoczeniu przyrody. Pomimo bliskości ruchliwych ulic, słychać tutaj głównie okoliczną faunę.

drinkbar – typowo plażowy bar pokryty słomą, leżaki, hamaki i duża przestrzeń do tańczenia to strefa dla miłośników błogiego relaksu i muzyki. To tutaj znajduje się strefa do tańczenia podczas cyklicznych imprez z udziałem dj’a lub zespołów muzycznych.

 

Psy i dzieci mile widziane

Elegancka restauracja z wykwintnym menu nie oznacza w NOWEJ FOSIE, że zwierzęta i dzieci są niemile widziane. Wręcz przeciwnie. Do lokalu można przyjść z psem. Z kolei rodzice z dziećmi mogą liczyć na specjalne menu dla maluchów oraz odpowiednie warunki do ich karmienia i przewijania. W planach właściciela jest budowa placu zabaw dla dzieci – co dodatkowo uprzyjemni pobyt rodzin w NOWEJ FOSIE i da dodatkową chwilę oddechu rodzicom.

 

Dojazd

Restauracja i Bar NOWA FOSA mieści się u zbiegu Doliny Służewieckiej i Al. Wilanowskiej. Łatwo dojechać tutaj praktycznie z każdego miejsca Warszawy.

Przystanek Dolina Służewiecka, autobusy:

przystanki stałe: 148 166 185 189 195 317 402 503 139 217 317 710 724

przystanki na żądanie: N03 N33 N50 N83 700 N50

NOWA FOSA

ul. Nowa Fosa 3, Warszawa

Dowiedz się więcej na Facebooku