Nowy Świat w Ruchu w Centrum Nauki Kopernik

Wczytuję mapę...

Kiedy:
Date(s) - 21/04/2018
8:00 - 18:00

Gdzie:
Centrum Nauki Kopernik,

Kategoria


Wystawa Świat w ruchu była jedną z najczęściej odwiedzanych od momentu otwarcia instytucji. Teraz dostępna jest nowa ekspozycja. Nowy Świat w Ruchu w Centrum Nauki Kopernik to udoskonalona ekspozycja z jeszcze większą ilością inspirujących eksponatów. 

csm_nowy_swir_560_2_0900b4048b

 

Nowy Świat w Ruchu to 80 interaktywnych eksponatów. Wśród nich są nowe zbudowane przez nas w warsztacie oraz sprowadzone od najlepszych konstruktorów na świecie, a także już znane, które odnowiliśmy i ulepszyliśmy. Wystawa daje więcej możliwości różnorodnych eksperymentów i samodzielnego wyciągania wniosków. Być może nawet odkrycia czegoś więcej, niż przewidział autor eksponatu. Równocześnie – eksponaty zachwycają precyzją. Do minimum ograniczyliśmy multimedia. Mając do czynienia z coraz większą liczbą elektronicznych bodźców, zaczynamy cierpieć na brak rzeczywistego doświadczenia. Coraz rzadziej zdarza nam się zachwycić pięknem przyrody i zastanowić nad naturą otaczających nas zjawisk. Stworzyliśmy dla Was przestrzeń, w której każdy może dokonać odkrycia. Nasze eksponaty same prezentują zjawisko. Pozwalają na poszukiwanie, badanie, niekiedy popełnianie błędów – a dzięki temu rzeczywiste doświadczenie praw rządzących światem.

Kup bilet online

 

Tag Centrum Nauki Kopernik, edukacja przez zabawę, wydarzenia kulturalne w Warszawie, wydarzenia kulturalne warszawa, wydarzenia kulturalne warszawa czwartek, wydarzenia kulturalne warszawa niedziela, wydarzenia kulturalne warszawa piątek, wydarzenia kulturalne warszawa sobota, wydarzenia kulturalne warszawa środa, wydarzenia kulturalne warszawa wtorek, wydarzenia naukowe