Nowy Świat w Ruchu w Centrum Nauki Kopernik

Wczytuję mapę...

Kiedy:
Date(s) - 17/03/2018
8:00 - 18:00

Gdzie:
Centrum Nauki Kopernik,

Kategoria


Wystawa Świat w ruchu była jedną z najczęściej odwiedzanych od momentu otwarcia instytucji. Teraz dostępna jest nowa ekspozycja. Nowy Świat w Ruchu w Centrum Nauki Kopernik to udoskonalona ekspozycja z jeszcze większą ilością inspirujących eksponatów. 

csm_nowy_swir_560_2_0900b4048b

 

Nowy Świat w Ruchu to 80 interaktywnych eksponatów. Wśród nich są nowe zbudowane przez nas w warsztacie oraz sprowadzone od najlepszych konstruktorów na świecie, a także już znane, które odnowiliśmy i ulepszyliśmy. Wystawa daje więcej możliwości różnorodnych eksperymentów i samodzielnego wyciągania wniosków. Być może nawet odkrycia czegoś więcej, niż przewidział autor eksponatu. Równocześnie – eksponaty zachwycają precyzją. Do minimum ograniczyliśmy multimedia. Mając do czynienia z coraz większą liczbą elektronicznych bodźców, zaczynamy cierpieć na brak rzeczywistego doświadczenia. Coraz rzadziej zdarza nam się zachwycić pięknem przyrody i zastanowić nad naturą otaczających nas zjawisk. Stworzyliśmy dla Was przestrzeń, w której każdy może dokonać odkrycia. Nasze eksponaty same prezentują zjawisko. Pozwalają na poszukiwanie, badanie, niekiedy popełnianie błędów – a dzięki temu rzeczywiste doświadczenie praw rządzących światem.

Kup bilet online

 

Tag Centrum Nauki Kopernik, edukacja przez zabawę, wydarzenia kulturalne w Warszawie, wydarzenia kulturalne warszawa, wydarzenia kulturalne warszawa czwartek, wydarzenia kulturalne warszawa niedziela, wydarzenia kulturalne warszawa piątek, wydarzenia kulturalne warszawa sobota, wydarzenia kulturalne warszawa środa, wydarzenia kulturalne warszawa wtorek, wydarzenia naukowe

Powered by Events Manager

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *