Dmuchany plac zabaw dla dorosłych

Największy dmuchany tor przeszkód w Europie pojawi się 13 i 14 sierpnia w Warszawie! Dmuchany plac zabaw dla dorosłych ruszy w samym centrum Warszawy już 13 sierpnia.

Dmuchany plac zabaw dla dorosłych

„Planeta Gigantów w 19. Dzielnicy” – dmuchany plac zabaw dla dorosłych

13 i 14 sierpnia Giganci i osiedle 19. Dzielnica po raz kolejny zapraszają na ul. Kolejową 47 na gigantyczny plac zabaw dla dorosłych w samym centrum Warszawy – „Planetę Gigantów
w 19. Dzielnicy”. Planeta Gigantów, wakacyjna strefa pełna wielkich dmuchanych torów przeszkód, która stanowi ciekawą propozycje na weekend w mieście dla osób lubiących rywalizację, szukających sportowych emocji i adrenaliny. Jest to doskonała okazja do przeżycia niesamowitej przygody, znanej do tej pory tylko z programów telewizyjnych.

Już w ten weekend na „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy” pojawi się Imperium Arena, czyli najdłuższy dmuchany tor przeszkód w Europie! Każdy będzie mógł się sprawdzić na niepowtarzalnej, 43,5 metrowej arenie. Esencja Gigantów zaklęta w jedno urządzenie. Na uczestników czekają latające kule, wystające sople, obrotowe ramię zbijaka, zjeżdżalnie, skok do celu na miękką poduchę, poziome dmuchane kręgi, spowalniające rowy, wspinanie po siatce pajęczej oraz tunele z dmuchanych pierścieni.

Zabawa w każdy weekend wakacji

Planeta Gigantów w 19. Dzielnicy jest otwarta w każdy weekend wakacji. Tory zostały pomyślane jako rozrywka dla dorosłych, ale z powodzeniem mogą się na nich bawić również dzieci powyżej 8. roku życia. Wstęp jest płatny – dostępne są bilety godzinne lub całodzienne.

Co tydzień coś nowego

Co weekend w „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy” będzie można sprawdzić się na niesamowitych torach przeszkód. Urządzenia będą wymieniane, tak żeby zagwarantować maksymalną dawkę wrażeń.
13 i 14 sierpnia na „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy” na uczestników będzie czekało
6 fantastycznych torów: Imperium Arena, Wipeout Gigant, Arena Gladiatora, Eliminator Arena, Góra Syzyfa oraz Tor Prometeusza.

Bilety, w grupie taniej i raźniej

Ceny biletów:
30 PLN – godzina
60 PLN – cały dzień
25 PLN – godzina (dla grup od 8 osób)
55 PLN – cały dzień (dla grup od 8 osób)

Bilety można kupić na miejscu (płatność tylko gotówką) lub: http://planetagigantoww19dzielnicy.evenea.pl/

Więcej o wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/1309401229087665/

Godziny otwarcia Planety Gigantów w 19. Dzielnicy:
Sobota: 12:00-20.00
Niedziela: 12.00-18.00